AVM GRUP

1996 Yılında kurulan firmamız 2019 yılında yeniden yapılandırmayla büyüyerek AVM Grup bünyesinde alt firmalarını birleştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

23 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.

Ürün yelpazemizin içinde çelik konstrüksiyon binalar, üst geçitler, katlı çelik yapılar, betonarme alt yapılar, anahtar teslim binalar, solar sistem şaseleri, çatı panel kaplama, kenet kaplama, izometrik borulama ve makine parçaları imalatları yer almaktadır.

AVM Grup olarak taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmaya ve müşteri memnuniyetini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Gelişen Teknoloji ile birlikte makina departmanını sürekli geliştiren ve çalışanlarımızın eğitimlerine yönelik girişimlerde bulunan firmamız ayrıca çağın gerektirdiği teknolojik yazılımlarıda kullanarak uluslararası kodlarda statik çözüm ve dizayn yaparak dünyada her bölgede projeler gerçekleştirmektedir. Fabrikamıza gelen her iş küçük büyük ayırmaksızın, önce statik olarak ön tasarımı yapılmakta ve çizimleri dijital ortamda üç boyutlu olarak işlenmektedir.

Kalite, zamanında iş teslimi, müşteri memnuniyeti firmamızın düsturudur.

Sizlerle zevk duyacacağınız işler yapmak dileğiyle...

Vizyon

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak.

Misyon

Modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek. Gelecek kuşakların doğayı korumayı öğrenecek ve öğretecek bireyler olarak yetişmesini sağlamak.